Vánoční turnaj 2019

Sobota 14. prosince 2019

Vánoční turnaj je tradiční akce pro skauty z Opavy a okolí, které se děti z našeho oddílu každoročně účastní. Turnaje se účastní 4-6 členné týmy dětí (dále „hlídky“). Soutěží se ve hrách, ve skautských dovednostech, v týmových úkolech, kdy je třeba, aby celá hlídka spolupracovala.

Místo: Masarykova základní škola, Riegrova 13, Opava

Zahájení: 8.00 hod. Předpokládané ukončení turnaje: 14.00 – 15.00 hod. (rodičům menších dětí napíšeme před koncem sms, kdy si mají své děti vyzvednout)

Sraz: 7.45 hod. před základní školou

S sebou: každý člen hlídky si vezme s sebou: skautský kroj nebo skautské tričko (kdo nemá, tak nějaké slušnější tričko), vázačku, zápisník, průpisku, přezůvky, svačinu a pití.

Na „výtvarnou činnost“ si startující vezme: pastelky, tužku

Celá hlídka si vezme s sebou: čtverečkované papíry, průpisku (červená, modrá) – na piškvorky

Informace k samotnému turnaji: Počty startujících v hlídkách a rozdělení věkových kategoriích: 6-11 let (do ročníku 2008) – 4 až 6 členů, 11-15 let (ročníky 2008-2003) – 4 až 6 členů. Hlídky soutěží v těchto disciplínách: A) soutěží jeden člen hlídky (v každé disciplíně jiný člen): piškvorky, signalizace, zručnost, první pomoc, hlavolam, výtvarná činnost

Soutěží celá hlídka: Kimova hra, Setonova hra, vázání uzlů, všeobecné znalosti, klubovní hra „Štafeta“, zpěv (cca 2-3 minuty). Zpěv: Celá hlídka zazpívá, zdramatizuje libovolnou píseň. Povoleny jsou libovolné hudební nástroje (na které hraje/hrají členové hlídky), či jakékoli jiné pomůcky. Hodnotí se originalita, zapojení všech členů do zpěvu, zapojení všech členů do dramatizace, celkový dojem z vystoupení.Prosím dejte vědět vedoucím dětí na pravidelných schůzkách, zda se Vaše dítko dostaví na soutěž, aby si mohli nacvičit disciplíny a domluvit se co a jak. Předem moc děkuji.

Před školou Vás bude čekat vedoucí Trojka.

Tento záznam byl publikován v Soutěže . Uložit odkaz do záložek.